KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9794548
nr 979 4548
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Akvarell, Olle Nyman (1909-1999), Stilleben, signerad, 27x18
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 september 2015
kl 18:58:31
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman